| Customization: | Available |
|---|---|
| Color Temperature: | Warm Yellow |
| Lamp Body Material: | Glass |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
G95 Flat drill soft filament Edison Retro LED Dimmmable Bulb
| Item number | LEDG95D Spiral |
| Size | 95*135mm |
| Voltage | 220-240V |
| Wattage | 4W |
| Base type | E27 |
| Color temperature | 2300K |
| Glass color | Amber Glass |
| Certificate | CE, RoHS |
| Dimmable | Dimmable |











